Manuální Lift masáž obličeje a dekoltu

Manual face lifting is a very gentle technique on the skin and is accompanied by a pleasant feeling of deep relaxation and inner well-being.

Manuální Lift masáž obličeje a dekoltu

Jemná metoda, která je velmi šetrná k pokožce. Doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Díky této technice lze dosáhnout regenerace a vypnutí pleti.

Již po prvním ošetření zregeneruje a napne pleť a Váš obličej se doslova rozzáří novou vitalitou. Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody.

1 ošetření – obličej (30 min): 640 CZK
1 ošetření – obličej, krk, dekolt (45 min): 790 CZK

Manual Lift facial and décolletage massage

Discover the gentle yet highly effective manual face lifting technique that promotes deep relaxation and inner well-being while rejuvenating and revitalizing your skin.

Our manual face lifting method is specifically designed to be gentle on the skin, ensuring a comfortable and soothing experience. As the treatment progresses, you’ll feel a profound sense of relaxation and inner harmony. This technique effectively stimulates skin regeneration, resulting in a noticeable tightening effect and a radiant glow on your face.

Experience the transformative power of manual face lifting as it nurtures both your skin and your well-being, leaving you feeling refreshed and revitalized.

1 session – face (30 min): 640 CZK
1 session – cheeks, neck, décolletage (45): 790 -, CZK

This is where you can find us in Brno